Aktualności
Kalendarz
Galeria
Hala
Pływalnia
Pokoje gościnne
Boiska
Cennik
Kontakt
MOSIR
Aktualności
STRONGMAN CUP RUMIA 2024
25 mar
Życzenia Wielkanocne 2024
27 mar
Mistrzostwa Polski i XIII Ogólnopolski Turniej Tańca
04 mar
TROPEM WILCZYM - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
04 mar
Festyn Tenisa Ziemnego
18 mar
V Memoriał im. Kazimierza Bielickiego w "halówce"
18 mar
Kalendarz
Mecz piłki nożnej: Wojewódzka Liga Młodziczek U-13 Rumia Ladies Academy - Checz Gdynia
06 kwi
Mecz tenisa stołowego: II liga KAMIX ATS MT Rumia - Energa Manekin Toruń
06 kwi
XIV Aquathlon Rumia 2024 - Enea Grand Prix w Aquathlonie Rumia (bieg)
06 kwi
XIV Aquathlon Rumia 2024 - Enea Grand Prix w Aquathlonie Rumia (pływanie)
06 kwi
Mecz piłki nożnej: junior D2 SL SALOS Rumia - Jedynka Reda
06 kwi
Mecz piłki nożnej: junior D1 MKS Orkan Rumia - Jaguar II Gdańsk
06 kwi
Mecz piłki nożnej: junior JA MKS Orkan Rumia - Błyskawica Reda Rekowo
07 kwi
Turniej piłki nożnej: junior F1 Rumia Ladies Academy
07 kwi
Mistrzostwa Rumi Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców
08 kwi
Finał Powiatowy Turnieju Z podwórka na stadion - Puchar Tymbarku U-10 chłopców
09 kwi
Finał Powiatowy Turnieju Z podwórka na stadion - Puchar Tymbarku U-12 chłopców
10 kwi
Mistrzostwa Rumi Dzieci w dwóch ogniach usportowionych Dziewcząt
10 kwi
Mistrzostwa Rumi Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt
11 kwi
Mistrzostwa Rumi Dzieci w dwóch ogniach usportowionych Chłopców
11 kwi
Mistrzostwa Rumi Dzieci w Piłce Nożnej Dziewcząt
11 kwi
VI Puchar Rumi - Kwalifikacje do Mistrzostw Polski w Jeździe Figurowej na rolkach
13 kwi
Mecz piłki nożnej: A klasa OKS Janowo Rumia - AP KP Gdynia
13 kwi
Turniej piłki nożnej: junior G1 SL SALOS Rumia
13 kwi
Mecz piłki nożnej: junior C2 MKS Orkan Rumia - AP KP Gdynia
13 kwi
Mecz piłki nożnej: V liga MKS Orkan Rumia - Bałtyk II Gdynia
13 kwi
Mecz piłki nożnej: junior JB2 MKS Orkan Rumia - Iskra Szemud
14 kwi
VI Puchar Rumi - Kwalifikacje do Mistrzostw Polski w Jeździe Figurowej na rolkach
14 kwi
Turniej piłki nożnej: junior E1 MKS Orkan Rumia
14 kwi
Mecz rugby: Centralna Liga Kadetów Rugby Club Arka Rumia - Orkan Sochaczew
14 kwi
Bieg przez dzieje na 800-lecie Rumi - Bieg 5 km
14 kwi
Bieg przez dzieje na 800-lecie Rumi - Biegi Dziecięce i Młodzieżowe
14 kwi
Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt
17 kwi
Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Dzieci w Piłce Nożnej Dziewcząt
17 kwi
Mistrzostwa Rumi Dzieci w Piłce Nożnej Chłopców
19 kwi
Mecz piłki nożnej: junior JB2 MKS Orkan Rumia - Sztorm Kosakowo
20 kwi
Mecz piłki nożnej: junior D1 MKS Orkan Rumia - Sztorm Kosakowo
20 kwi
Mecz piłki nożnej: junior D2 SALOS Rumia - Kaszuby Połchowo
20 kwi
Turniej piłki nożnej: junior F1 MKS Orkan Rumia
21 kwi
Lotto Mistrzostwa Polski w Duathlonie 2024
21 kwi
Sadzonka za odpady
27 kwi
Mecz piłki nożnej: junior C2 MKS Orkan Rumia - Bałtyk Gdynia
27 kwi
Mecz tenisa stołowego: II liga KAMIX ATS MT Rumia - KUKS REMUS Kościerzyna
27 kwi
Mecz tenisa stołowego: II liga KAMIX ATS MT Rumia - KTS Maximus Broker Toruń
27 kwi
Mecz rugby: I liga Rugby Club Arka Rumia - Legia Warszawa
27 kwi
Mecz piłki nożnej: junior D2 MKS Orkan Rumia - Iskra Szemud
27 kwi
Turniej piłki nożnej: junior F2 SL SALOS Rumia
27 kwi
Mecz piłki nożnej: junior JA MKS Orkan Rumia - Jaguar Gdańsk
27 kwi
Mecz piłki nożnej: V liga MKS Orkan Rumia - Sokół Bożepole Wielkie
28 kwi
Turniej piłki nożnej: junior F2 MKS Orkan Rumia
28 kwi
Turniej piłki nożnej: junior E2 MKS Orkan Rumia
28 kwi
Dzień Baniek Mydlanych i Kolorów
28 kwi
Mistrzostwa Rumi Dzieci w Czwórboju LA Dziewcząt i Chłopców
30 kwi
Mecz tenisa stołowego: II liga KAMIX ATS MT Rumia - Świecie nad Wisłą
04 maj
Mecz piłki nożnej: V liga MKS Orkan Rumia - Orlęta Reda
04 maj
Mecz rugby: Centralna Liga Kadetów Rugby Club Arka Rumia - Juvenia Kraków
04 maj
Mecz piłki nożnej: junior D1 MKS Orkan Rumia - Korona Żelistrzewo
05 maj
Mecz piłki nożnej: A klasa OKS Janowo Rumia - GOSRiT II Luzino
05 maj
Mecz piłki nożnej: junior D2 SALOS Rumia - Gryf Wejherowo
05 maj
Mecz piłki nożnej: junior D2 MKS Orkan Rumia - Klif Chłapowo
11 maj
Mecz piłki nożnej: junior C2 MKS Orkan Rumia - Jantarek Władysławowo
11 maj
Mecz piłki nożnej: junior JA MKS Orkan Rumia - Gedania II Gdańsk
18 maj
Mecz piłki nożnej: A klasa OKS Janowo Rumia - Ogniwo Sopot
18 maj
Mecz piłki nożnej: junior D1 MKS Orkan Rumia - Jedynka II Reda
18 maj
Mecz rugby: I liga Rugby Club Arka Rumia - Rugby Wrocław
18 maj
Mecz piłki nożnej: Wojewódzka Liga Młodziczek U-13 Rumia Ladies Academy - AP ORLEN Gdańsk
18 maj
Mecz piłki nożnej: V liga MKS Orkan Rumia - GKS Sierakowice
19 maj
Mecz piłki nożnej: junior C2 MKS Orkan Rumia - Zatoka 95 Puck
25 maj
Turniej piłki nożnej: junior E1 SL SALOS Rumia
25 maj
Mecz piłki nożnej: A klasa OKS Janowo Rumia - Eko - Prod Szemud
01 cze
Mecz piłki nożnej: junior D2 MKS Orkan Rumia - Orzełki Żelistrzewo
01 cze
Mecz piłki nożnej: V liga MKS Orkan Rumia - Gryf II Wejherowo
01 cze
Mecz piłki nożnej: junior D2 SALOS Rumia - Iskra Szemud
08 cze
Mecz piłki nożnej: V liga MKS Orkan Rumia - Jaguar II Gdańsk
08 cze
Mecz piłki nożnej: A klasa OKS Janowo Rumia - Pomorzanin Gdynia
16 cze
Zobacz cały kalendarz
Nadchodzące imprezy
Galeria
STRONGMAN CUP RUMIA 2024
V Memoriał im. Kazimierza Bielickiego w "halówce"
Mistrzostwa Polski i XIII Ogólnopolski Turniej Tańca
TROPEM WILCZYM - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Zobacz więcej galerii
Twoje doświadczenia na tej witrynie będą lepsze dzięki cookies.
Zezwalaj na cookie