Aktualności
Kalendarz
Galeria
Hala
Pływalnia
Pokoje gościnne
Boiska
Cennik
Kontakt
MOSIR
Aktualności
STRONGMAN CUP RUMIA 2024
25 mar
Życzenia Wielkanocne 2024
27 mar
Mistrzostwa Polski i XIII Ogólnopolski Turniej Tańca
04 mar
TROPEM WILCZYM - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
04 mar
Festyn Tenisa Ziemnego
18 mar
V Memoriał im. Kazimierza Bielickiego w "halówce"
18 mar
Kalendarz
Mecz piłki nożnej: junior JB2 MKS Orkan Rumia - Sztorm Kosakowo
20 kwi
Mecz piłki nożnej: junior D1 MKS Orkan Rumia - Sztorm Kosakowo
20 kwi
Mecz piłki nożnej: junior D2 SALOS Rumia - Kaszuby Połchowo
20 kwi
Turniej piłki nożnej: junior F1 MKS Orkan Rumia
21 kwi
Lotto Mistrzostwa Polski w Duathlonie 2024
21 kwi
Mecz rugby: I liga Rugby Club Arka Rumia - Legia Warszawa
27 kwi
Turniej piłki nożnej: junior F2 SL SALOS Rumia
27 kwi
Mecz tenisa stołowego: II liga KAMIX ATS MT Rumia - KTS Maximus Broker Toruń
27 kwi
Mecz piłki nożnej: junior JA MKS Orkan Rumia - Jaguar Gdańsk
27 kwi
Mecz tenisa stołowego: II liga KAMIX ATS MT Rumia - KUKS REMUS Kościerzyna
27 kwi
Mecz piłki nożnej: junior C2 MKS Orkan Rumia - Bałtyk Gdynia
27 kwi
Sadzonka za odpady
27 kwi
Mecz piłki nożnej: junior D2 MKS Orkan Rumia - Iskra Szemud
27 kwi
Dzień Baniek Mydlanych i Kolorów
28 kwi
Mecz piłki nożnej: V liga MKS Orkan Rumia - Sokół Bożepole Wielkie
28 kwi
Turniej piłki nożnej: junior F2 MKS Orkan Rumia
28 kwi
Turniej piłki nożnej: junior E2 MKS Orkan Rumia
28 kwi
Mistrzostwa Rumi Dzieci w Czwórboju LA Dziewcząt i Chłopców
30 kwi
Majówka w Rumia - koncert De Mono
03 maj
Mecz piłki nożnej: V liga MKS Orkan Rumia - Orlęta Reda
04 maj
Mecz rugby: Centralna Liga Kadetów Rugby Club Arka Rumia - Juvenia Kraków
04 maj
Mecz tenisa stołowego: II liga KAMIX ATS MT Rumia - Świecie nad Wisłą
04 maj
Mecz piłki nożnej: junior D2 SALOS Rumia - Gryf Wejherowo
05 maj
Mecz piłki nożnej: junior D1 MKS Orkan Rumia - Korona Żelistrzewo
05 maj
Mecz piłki nożnej: A klasa OKS Janowo Rumia - GOSRiT II Luzino
05 maj
Mecz piłki nożnej: junior B2 MKS Orkan Rumia - Bałtyk II Gdynia
05 maj
Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Dzieci Dziewcząt i Chłopców
09 maj
Mecz piłki nożnej: junior D2 MKS Orkan Rumia - Klif Chłapowo
11 maj
Mecz piłki nożnej: junior C2 MKS Orkan Rumia - Jantarek Władysławowo
11 maj
Gala MMA&K1 FSC 9
11 maj
Turniej piłki nożnej: junior E2 SL SALOS Rumia
11 maj
Turniej piłki nożnej: junior F1 SL SALOS Rumia
11 maj
XV Pomerania Cup Karate
12 maj
Turniej piłki nożnej: junior E1 MKS Orkan Rumia
12 maj
Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców
15 maj
Turniej piłki nożnej: junior E2 SL SALOS Rumia
18 maj
Mecz piłki nożnej: junior D1 MKS Orkan Rumia - Jedynka II Reda
18 maj
Mecz piłki nożnej: junior JA MKS Orkan Rumia - Gedania II Gdańsk
18 maj
Boomerang Rumia Cup
18 maj
Mecz piłki nożnej: A klasa OKS Janowo Rumia - Ogniwo Sopot
18 maj
Mecz rugby: I liga Rugby Club Arka Rumia - Rugby Wrocław
18 maj
Grand Prix Wybrzeża i Rumi Amatorów w Tenisie Ziemnym
18 maj
Mecz piłki nożnej: Wojewódzka Liga Młodziczek U-13 Rumia Ladies Academy - AP ORLEN Gdańsk
18 maj
Turniej piłki nożnej: junior E2 Rumia Ladies Academy
19 maj
Boomerang Rumia Cup
19 maj
Mecz piłki nożnej: V liga MKS Orkan Rumia - GKS Sierakowice
19 maj
Mecz piłki nożnej: junior B2 MKS Orkan Rumia - Gdyńska AP Dąbrowa
19 maj
Grand Prix Wybrzeża i Rumi Amatorów w Tenisie Ziemnym
19 maj
XII Mistrzostwa Rumi Szkół Podstawowych w pływaniu
22 maj
Rumia Biega - Biegaj Razem z Nami
24 maj
Mecz piłki nożnej: junior C2 MKS Orkan Rumia - Zatoka 95 Puck
25 maj
GYM & DANCE MASTER 2024 - Gala gimnastyczna
25 maj
Turniej piłki nożnej: junior E1 SL SALOS Rumia
25 maj
GYM & DANCE MASTER 2024 - Gala taneczna
26 maj
XVIII Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci niepełnosprawnych "Przez ruch do zdrowia"
29 maj
Koncert „Bogu-Chwała!” 2024
30 maj
Grand Prix Wybrzeża i Rumi Amatorów w Tenisie Ziemnym
01 cze
Mecz piłki nożnej: junior D2 MKS Orkan Rumia - Orzełki Żelistrzewo
01 cze
Mecz piłki nożnej: A klasa OKS Janowo Rumia - Eko - Prod Szemud
01 cze
Mecz piłki nożnej: V liga MKS Orkan Rumia - Gryf II Wejherowo
01 cze
Mecz piłki nożnej: Wojewódzka Liga Młodziczek U-13 Rumia Ladies Academy - Checz Gdynia
01 cze
Mecz piłki nożnej: junior D2 SALOS Rumia - Iskra Szemud
08 cze
Mecz piłki nożnej: V liga MKS Orkan Rumia - Jaguar II Gdańsk
08 cze
Otwarte Mistrzostwa Rumi w Tenisie Ziemnym w ramach Grand Prix Rumi i Wybrzeża
15 cze
Otwarte Mistrzostwa Rumi w Tenisie Ziemnym w ramach Grand Prix Rumi i Wybrzeża
16 cze
Mecz piłki nożnej: A klasa OKS Janowo Rumia - Pomorzanin Gdynia
16 cze
Zobacz cały kalendarz
Nadchodzące imprezy
Galeria
STRONGMAN CUP RUMIA 2024
V Memoriał im. Kazimierza Bielickiego w "halówce"
Mistrzostwa Polski i XIII Ogólnopolski Turniej Tańca
TROPEM WILCZYM - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Zobacz więcej galerii
Twoje doświadczenia na tej witrynie będą lepsze dzięki cookies.
Zezwalaj na cookie