Wybierz język:

Liczba odwiedzin: 2797590

Dziś jest: 23 listopad 2017

Kalendarz imprez

październik 2017

Data Godzina Nazwa imprezy Miejsce
01 09:00 - 14:00 VI Memoriał Lidii Lipińskiej w Unihokeju-dzień II Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
05 10:00 - 12:00 Mistrzostwa Rumi w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców (roczniki 2002-2004 oraz 2005 i młodsi) Stadion Miejski
ul. Mickiewicza 43
07 10:00 - 18:00 63 sety na 63-lecie Miasta Rumi Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
07 15:00 - 17:00 Mecz Rugby
II Liga (baraże)
RC Arka Rumia-AZS AWF Warszawa
Stadion Miejski
ul. Mickiewicza 43
08 19:00 - 21:00 Musical Klimakterium 2 czyli szał menopauzy Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
09 09:00 - 12:00 Mistrzostwa Rumi w Unihokeju Dziewcząt (roczniki 2005 i młodsi) SP 10
ul.Górnicza 19
10 09:00 - 12:00 Mistrzostwa Rumi w Unihokeju Chłopców (roczniki 2005 i młodsi) SP 10
ul.Górnicza 19
14 14:00 - 19:00 85-lecie Harcerstwa w Rumi Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
14 15:00 - 17:00 Mecz Piłki Nożnej
IV liga
MKS ORKAN Rumia - Gedania Gdańsk
Stadion Miejski
ul. Mickiewicza 43
14 15:00 - 17:00 Mecz Piłki Nożnej
B Klasa
OKS Janowo Rumia - Relaks Mechowo
Boisko MOSiR
ul. Gdyńska
15 09:00 - 11:30 III Bieg Kaszubski
9.00-10.00 biegi dziecięce
10.15 bieg główny (5km)
Parking Hali MOSiR
ul.Mickiewicza 49
15 11:00 - 16:15 Mistrzostwa Polski w Duathlonie Parking Hali MOSiR
ul.Mickiewicza 49
15 17:00 - 19:00 Mecz Piłki Siatkowej
II Liga kobiet
APS Rumia-Spójnia Stargard Szcz.
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
16 09:00 - 12:00 Mistrzostwa Rumi w Unihokeju Dziewcząt (roczniki 2002-2004) Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
19 09:00 - 13:30 Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt (roczniki 2005 i młodsi) SP 10
ul.Górnicza 19
20 09:00 - 13:30 Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Chłopców (roczniki 2005 i młodsi) Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
21 14:00 - 16:00 Mecz Tenisa Stołowego
I liga mężczyzn gr. północna
OTLogistics Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia-MKS Pogoń Siedlce
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
22 17:00 - 19:00 Rumski Dzień Seniora Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
26 09:00 - 12:00 Mistrzostwa Rumi w Unihokeju Chłopców (roczniki 2002-2004) Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
26 09:00 - 11:00 Mistrzostwa Rumi w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców (roczniki 2005 i młodsi) Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
27 09:00 - 11:30 Półfinał Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Unihokeju Chłopców rocznik 2005 i młodsi Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
27 09:00 - 11:00 Mistrzostwa Rumi w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców (roczniki 2002-2004) Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
28 15:30 - 22:00 Grand Prix Rumi w Piłce Siatkowej - I turniej Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
29 08:30 - 15:00 Grand Prix Rumi w Tenisie Stołowym - I turniej Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
29 17:00 - 19:00 Mecz Piłki Siatkowej
II Liga kobiet
APS Rumia-WTS Włocławek
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49

Drukuj