Wybierz język:

Liczba odwiedzin: 3015198

Dziś jest: 21 sierpień 2018

Kalendarz imprez

marzec 2018

Data Godzina Nazwa imprezy Miejsce
01 - 29 17:00 - 19:00 Rekreacja dla każdego
bezpłatne zajęcią dla kobiet
poniedziałki i czwartki
17.00 i 18.00
Zespół Szkół Salezjańskich
ul.Świętojańska
02 09:00 - 12:00 Mistrzostwa Rumi w Koszykówce Chłopców rocznik 2002-2004 Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
03 09:00 - 14:00 Finał Turnieju Kazimierza Bielickiego w Halowej Piłce Nożnej (kl II-III) Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
03 18:00 - 20:00 Mecz Piłki Siatkowej
II Liga Kobiet
APS Rumia - UKŻPS Kościan
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
04 12:00 - 12:20 Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Start
Pomnik AK
Meta
Hala Widowiskowo-Sportowa
05 09:00 - 12:00 Mistrzostwa Rumi w Koszykówce Dziewcząt rocznik 2002-2004 Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
11 09:00 - 14:00 Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej MKS Orkan - rocznik 2009 Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
12 09:00 - 12:00 Mistrzostwa Rumi w Mini Koszykówce Dziewcząt rocznik 2005 i młodsze SP 10
ul. Górnicza 19
13 09:00 - 12:00 Mistrzostwa Rumi w Mini Koszykówce Chłopców rocznik 2005 i młodsze SP 10
ul. Górnicza 19
17 08:00 - 15:00 Finał Halowych Mistrzostw Pomorza Archidiecezji Gdańskiej w Piłce Nożnej Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
17 16:00 - 22:00 Grand Prix Rumi w Piłce Siatkowej - VI turniej Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
18 08:30 - 15:00 Grand Prix Rumi w Tenisie Stołowym - IV turniej Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
19 09:00 - 12:00 Mistrzostwa Rumi w Piłce Siatkowej Dziewcząt rocznik 2002-2004 SP 9
ul. Stoczniowców 6
20 09:00 - 12:00 Mistrzostwa Rumi w Piłce Siatkowej Chłopców rocznik 2002-2004 Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
23 09:00 - 14:00 XIV Halowe Mistrzostwa Rumi w Drużynowej Lekkiej Atletyce Dzieci rocznik 2005 i młodsi oraz młodzieży rocznik 2002-2004 Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
24 - 25 09:00 - 18:00 IX POMERANIA CUP
Międzynarodowy Puchar Pomorza w Karate WKF
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
24 15:00 - 17:00 Mecz Piłki Nożnej
IV Liga
MKS ORKAN Rumia - Powiśle Dzierzgoń
Stadion Miejski
ul. Mickiewicza 43
24 15:30 - 17:30 Mecz Piłki Nożnej
Klasa B
OKS Janowo Rumia - Ajax Leśniewo
Boisko MOSiR
ul. Bukowa
28 09:00 - 14:00 IX Mistrzostwa Rumi w Pływaniu Szkół Podstawowych Pływalnia MOSiR
ul.Rodziewiczówny 8

Drukuj