Wybierz język:

Liczba odwiedzin: 3176546

Dziś jest: 18 grudzień 2018

Kalendarz imprez

kwiecień 2018

Data Godzina Nazwa imprezy Miejsce
05 10:00 - 12:00 Mistrzostwa Rumi w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców rocznik 2005 i młodsi oraz 2002-2004 Stadion Miejski
ul. Mickiewicza 43
07 10:00 - 12:30 XX Bieg Wielkanocny Polana przy "Zochlinie"
ul.Sobieskiego 84A
07 11:00 - 13:00 Mecz Piłki Nożnej
Junior B
MKS ORKAN Rumia - AP KP Gdynia
Boisko MOSiR
ul. Gdyńska
07 16:00 - 18:00 Mecz Piłki Nożnej
Klasa B
OKS Janowo Rumia - Konsal Sławoszyno
Boisko MOSiR
ul. Gdyńska
07 16:00 - 18:00 Mecz Piłki Nożnej
IV Liga
MKS ORKAN Rumia - Grom Nowy Staw
Stadion Miejski
ul. Mickiewicza 43
08 13:00 - 15:00 Mecz Rugby
I Liga
RC Arka Rumia-Legia Warszawa
Stadion Miejski
ul. Mickiewicza 43
10 10:00 - 12:00 Mistrzostwa Rumi w Piłce Nożnej 6-cio osobowej Dziewcząt rocznik 2002-2004 Boisko ORLIK
ul.Świętopełka
10 10:00 - 13:00 Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych roczników 2005 i młodsi, 2002-2004 oraz 1998-2001 Stadion Miejski
ul. Mickiewicza 43
11 10:00 - 13:00 Mistrzostwa Rumi w Piłce Nożnej 6-cio osobowej Chłopców rocznik 2002-2004 Boisko ORLIK
ul.Świętopełka
13 09:00 - 14:00 Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Chłopców rocznik 2002-2004 Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
14 09:00 - 15:00 XVI Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Belfra Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
14 15:30 - 22:00 Grand Prix Rumi w Piłce Siatkowej - VII turniej (zakończenie) Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
15 08:30 - 15:00 Grand Prix Rumi w Tenisie Stołowym - V turniej Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
15 13:00 - 15:00 Mecz Rugby
I Liga
RC Arka Rumia-AZS AWF Warszawa
Stadion Miejski
ul. Mickiewicza 43
16 09:00 - 12:00 Mistrzostwa Rumi w Sztafetach Sprawnościowych Dzieci klas II i III SP 9
ul. Stoczniowców 6
19 18:00 - 20:30 Mecz Tenisa Stołowego
I liga mężczyzn gr. północna
OTLogistics Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia-ENERGA KTS Toruń
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
21 09:30 - 21:30 Mistrzostwa Polski Północnej Grand Prix Polski
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
21 11:00 - 12:30 Mecz Piłki Nożnej
Junior C1
MKS ORKAN Rumia - Korona Żelistrzewo
Boisko MOSiR
ul. Gdyńska
21 13:30 - 15:30 Mecz Piłki Nożnej
Junior B
MKS ORKAN Rumia - Arka II Gdynia
Boisko MOSiR
ul. Gdyńska
21 16:00 - 18:00 Mecz Piłki Nożnej
IV Liga
MKS ORKAN Rumia - Arka II Gdynia
Stadion Miejski
ul. Mickiewicza 43
22 09:00 - 16:00 VIII Aquathlon Rumia 2018 Finał 4Mobility Grand Prix w Aquathlonie Pościgowym Pływalnia MOSiR ul.Rodziewiczówny 8
Park przy ul.Starowiejskiej
22 10:00 - 21:00 Mistrzostwa Polski Północnej Grand Prix Polski
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
25 09:00 - 12:00 Mistrzostwa Rumi w Dwa Ognie klas III Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
25 09:00 - 14:00 Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Piłce Nożnej 6-cio osobowej Dziewcząt rocznik 2002-2004 Boisko ORLIK
ul.Świętopełka
27 09:00 - 12:00 Mistrzostwa Rumi w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt rocznik 2005 i młodsi Boisko ORLIK
ul.Świętopełka
27 09:00 - 12:00 Mistrzostwa Rumi w Mini Piłce Nożnej Chłopców rocznik 2005 i młodsi Boisko ORLIK
ul.Świętopełka
27 20:00 - 22:00 Ministranckie Święto Dominika Savio
"Otwarcie Imprezy"
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
28 09:00 - 16:00 Ministranckie Święto Dominika Savio
"Turnieje Piłki Nożnej"
20.00 Spotkanie - Hala MOSiR
Boiska na terenie Miasta
29 09:30 - 12:30 Ministranckie Święto Dominika Savio
"Konkurencje Lekkoatletyczne"
Stadion Miejski
ul. Mickiewicza 43
29 13:30 - 14:30 Ministranckie Święto Dominika Savio
"Zakończenie Imprezy"
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49

Drukuj