Wybierz język:

Liczba odwiedzin: 3082994

Dziś jest: 17 listopad 2018

Kalendarz imprez

październik 2018

Data Godzina Nazwa imprezy Miejsce
01 09:00 - 14:00 Miejskie Igrzyska Dzieci
w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Boisko "ORLIK 2012"
ul. Świętopełka 24
01 10:00 - 14:00 Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Boisko "ORLIK 2012"
ul. Świętopełka 24
02 11:00 - 14:00 Powiatowa Licealiada w Piłce Nożnej Chłopców (eliminacje) Boisko Wielofunkcyjne
ul.Bukowa
03 09:00 - 14:00 Miejskie Igrzyska Dzieci
w Badmintonie Dziewcząt
i Chłopców
Szkoła Podstawowa nr 10
ul. Górnicza 19
03 09:00 - 14:00 Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców
Szkoła Podstawowa nr 10
ul. Górnicza 19
06 10:00 - 18:00 64 Sety na 64 Rocznicę Uchwalenia Praw Miejskich Rumi Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
06 11:00 - 12:30 Mecz Piłki Nożnej
Junior D2
MKS ORKAN Rumia - Gryf Wejherowo
Boisko Wielofunkcyjne
ul.Bukowa
06 13:00 - 15:00 Mecz Rugby
I Liga
RC Arka Rumia-Sparta Jarocin
Boisko MOSiR
ul. Gdyńska
06 16:00 - 18:00 Mecz Piłki Nożnej
Klasa B
OKS Janowo Rumia - Sztorm II Mosty
Boisko Wielofunkcyjne
ul. Bukowa
07 11:00 - 13:00 Mecz Piłki Nożnej
Liga Wojewódzka
Junior A
MKS ORKAN Rumia - Meteor Pinczyn
Boisko MOSiR
ul. Gdyńska
12 19:00 - 21:00 Andropauza 3 - Czyli jak żyć i nie zwariować - spektakl komediowy Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
13 08:30 - 10:30 Turniej Piłki Nożnej
SL Salos Junior F2
Boisko Wielofunkcyjne
ul. Bukowa
13 11:00 - 12:30 Mecz Piłki Nożnej
Junior D1
MKS ORKAN Rumia - MKS Władysławowo
Boisko Wielofunkcyjne
ul.Bukowa
13 17:00 - 18:30 Rumski Dzień Seniora
Koncert Krzysztofa Krawczyka
Wydawanie zaproszeń - Urząd Miasta Rumi
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
14 17:00 - 18:30 Rumski Dzień Seniora
Koncert Krzysztofa Krawczyka
Wydawanie zaproszeń - Urząd Miasta Rumi
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
17 19:00 - 21:30 Mecz Piłki Siatkowej
II Liga Kobiet
APS Rumia - UKS Orzeł Malbork
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
18 09:00 - 14:00 Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
20 08:00 - 18:00 XXVII Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych Rumia 2018 Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
20 11:00 - 12:30 Mecz Piłki Nożnej
Junior C2
MKS ORKAN Rumia - Arka II Gdynia SI
Boisko Wielofunkcyjne
ul.Bukowa
20 13:00 - 15:00 Mecz Rugby
I Liga
RC Arka Rumia-Wataha Zielona Góra
Boisko MOSiR
ul. Gdyńska
20 13:00 - 14:30 Mecz Piłki Nożnej
Junior D2
MKS ORKAN Rumia - Bałtyk Gdynia
Boisko Wielofunkcyjne
ul.Bukowa
20 15:00 - 17:00 Mecz Piłki Nożnej
Klasa B
OKS Janowo Rumia - Amigo Przyjaźń
Boisko Wielofunkcyjne
ul. Bukowa
21 09:00 - 17:00 XXVIII Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych Rumia 2018 Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
21 11:00 - 13:00 Mecz Piłki Nożnej
Liga Wojewódzka
Junior A
MKS ORKAN Rumia - KP Starogard Gd.
Boisko MOSiR
ul. Gdyńska
21 12:00 - 15:00 Turniej Piłki Nożnej
MKS Orkan Junior F2
Boisko Wielofunkcyjne
ul. Bukowa
22 09:00 - 14:00 Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
24 09:00 - 14:00 Miejskie Igrzyska Dzieci
w Unihokeju Dziewcząt
Szkoła Podstawowa nr 10
ul. Górnicza 19
25 09:00 - 14:00 Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
25 09:00 - 14:00 Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
26 09:00 - 14:00 Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców w Unihokeju r. 2003-2005 Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
27 11:00 - 12:30 Mecz Piłki Nożnej
Junior D1
MKS ORKAN Rumia - Latarnik Choczewo
Boisko Wielofunkcyjne
ul.Bukowa
27 12:00 - 15:00 Mecz Tenisa Stołowego
I Liga Mężczyzn
OTLogistics Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia-Poltrex Lębork
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
27 15:00 - 17:00 Mecz Piłki Nożnej
Klasa B
OKS Janowo Rumia - Jaguar II Gdańsk
Boisko MOSiR
ul. Gdyńska
27 15:30 - 22:00 Grand Prix Rumi w Piłce Siatkowej - I edycja Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
28 08:30 - 15:00 Grand Prix Rumi w tenisie stołowym - II edycja Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
29 09:00 - 14:00 Miejskie Igrzyska Dzieci
w Unihokeju Chłopców
Szkoła Podstawowa nr 10
ul. Górnicza 19
30 09:00 - 14:00 Miejskie Igrzyska Dzieci
w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
30 09:00 - 14:00 Miejskie Igrzyska Dzieci
w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49

Drukuj