Wybierz język:

Liczba odwiedzin: 3176617

Dziś jest: 18 grudzień 2018

Kalendarz imprez

styczeń 2019

Data Godzina Nazwa imprezy Miejsce
05 10:00 - 14:00 Turniej Świąteczny Szkoły Tańca MASTA DANCE Hala MOSiR
ul. Mickiewicza 49
05 18:00 - 21:00 APS Rumia - KS Spójnia Stargard
Mecz Piłki Siatkowej - II Liga Kobiet
Hala MOSiR
ul. Mickiewicza 49
06 13:00 - 14:00 Orszak Trzech Króli 2019 (Koncert) Pomnik Św. Jana Pawła II
06 17:00 - 20:30 Rumska Liga Halowa
(5 kolejka)
Hala MOSiR
ul. Mickiewicza 49
07 09:00 - 11:00 Miejskie Igrzyska Dzieci
w Pływaniu Drużynowym
Pływalnia MOSiR
ul. Rodziewiczówny 8
07 11:00 - 14:00 Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym Pływalnia MOSiR
ul. Rodziewiczówny 8
08 09:00 - 14:00 Miejskie Igrzyska Dzieci w Dwa Ognie Usportowione
Dziewcząt i Chłopców
SP 10 w Rumi
ul. Górnicza 19
10 09:00 - 14:00 Miejskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Halowej Lekkiej Atletyce Hala MOSiR
ul. Mickiewicza 49
12 09:00 - 14:00 Turniej Młodzieżowy MKS Orkan Hala MOSiR
ul. Mickiewicza 49
12 18:00 - 21:00 APS Rumia - UKŻPS Coccodrillo Kościan
Mecz Piłki Siatkowej - II Liga Kobiet
Hala MOSiR
ul. Mickiewicza 49
13 13:00 - 20:00 XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Hala MOSiR
ul. Mickiewicza 49
14 09:00 - 14:00 Miejskie Igrzyska Dzieci w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt SP 9 w Rumi
ul. Stoczniowców 6
15 09:00 - 14:00 Miejskie Igrzyska Dzieci w Minipiłce Siatkowej Chłopców SP 9 w Rumi
ul. Stoczniowców 6
16 09:00 - 14:00 Powiatowe Igrzyska Dzieci w Pływaniu Drużynowym
Dziewcząt i Chłopców
Pływalnia MOSiR
ul. Rodziewiczówny 8
16 09:00 - 14:00 Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym Pływalnia MOSiR
ul. Rodziewiczówny 8
17 09:00 - 14:00 Miejskie Igrzyska Dzieci w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt SP 10 w Rumi
ul. Górnicza 19
18 09:00 - 14:00 Miejskie Igrzyska Dzieci w Minipiłce Ręcznej Chłopców SP 10 w Rumi
ul. Górnicza 19
19 09:00 - 14:00 Turniej Młodzieżowy MKS Orkan Hala MOSiR
ul. Mickiewicza 49
19 16:00 - 19:30 Rumska Liga Halowa
(6 kolejka)
Hala MOSiR
ul. Mickiewicza 49
20 08:30 - 15:00 Grand Prix Rumi w Tenisie Stołowym 2018/2019
V edycja
Hala MOSiR
ul. Mickiewicza 49
20 17:00 - 20:30 Rumska Liga Halowa
(7 kolejka)
Hala MOSiR
ul. Mickiewicza 49
21 09:00 - 14:00 Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Młodzieży Szkolnej w Halowej Lekkiej Atletyce Hala MOSiR
ul. Mickiewicza 49
26 08:00 - 14:00 Turniej Piłki Halowej SL SALOS
(2009)
Hala MOSiR
ul. Mickiewicza 49
26 15:30 - 22:00 Grand Prix Rumi w Piłce Siatkowej 2018/2019
III edycja
Hala MOSiR
ul. Mickiewicza 49
27 09:00 - 14:00 Turniej Młodzieżowy MKS Orkan Hala MOSiR
ul. Mickiewicza 49
27 16:00 - 20:00 Rumska Liga Halowa
(8 kolejka)
Hala MOSiR
ul. Mickiewicza 49

Drukuj