Wybierz język:

Liczba odwiedzin: 3258219

Dziś jest: 23 kwiecień 2019

Kalendarz imprez

maj 2019

Data Godzina Nazwa imprezy Miejsce
01 17:00 - 19:00 Mecz Piłki Nożnej - IV Liga
MKS Orkan Rumia - Jaguar Gdańsk
Boisko MOSiR
ul.Gdyńska
02 17:00 - 19:00 Bieg Sprinterski w Biegu na Orientację o Puchar Burmistrza Miasta Rumi I LO Rumia
ul.Starowiejska 4
03 13:55 - 20:30 Festyn Sportowo-Rekreacyjny z okazji obchodów 228 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja 19.00 Koncert zespołu ENEJ Boisko Wielofunkcyjne
ul.Bukowa
03 - 05 15:00 - 13:00 XXIV Puchar Bałtyku w Biegu na Orientację
(organizator: UKS Siódemka Rumia)
Polana leśna w Łężycach
04 17:00 - 19:00 Mecz Piłki Nożnej - B Klasa
OKS Janowo Rumia - UKS 82 Klukowo
Boisko MOSiR
ul.Gdyńska
11 09:00 - 10:30 Rumia Biega - Biegaj Razem z Nami Boisko Boczne/Promenada
ul.Mickiewicza/Starowiejska
11 10:00 - 13:30 4. Rumska Szafa Otwarta
(Organizator:Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych)
Hala MOSiR
ul.Mickiewicza 49
11 14:00 - 16:00 Mecz Rugby - I Liga
Rugby Club Arka Rumia - AZS AWF Warszawa
Boisko MOSiR
ul.Gdyńska
11 16:00 - 19:00 Mecz Tenisa Stołowego - I Liga Mężczyzn
OTLogistics Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia-KS Spójnia Warszawa
Hala MOSiR
ul.Mickiewicza 49
12 11:00 - 21:00 Puchar Małego Trójmista Kaszubskiego w Kulturystyce i Fitness
(Organizator:James The Killa-Jakub Kaszuba)
Hala MOSiR
ul.Mickiewicza 49
12 15:00 - 17:00 Mecz Piłki Nożnej - IV Liga
MKS Orkan Rumia - GKS Kolbudy
Boisko MOSiR
ul.Gdyńska
18 - 19 10:00 - 15:00 Grand Prix Rumi Amatorów w Tenisie Ziemnym w ramach Ziaja Grand Prix Wybrzeża Korty TKKF
ul.Mickiewicza 41
18 10:00 - 18:00 Mistrzostwa Pomorza Amatorskiego MMA K1 Submission Only
(Organizator:Federacja Time Of Masters)
Hala MOSiR
ul.Mickiewicza 49
18 16:00 - 18:00 Mecz Piłki Nożnej - IV Liga
MKS Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk
Boisko MOSiR
ul.Gdyńska
19 13:00 - 15:00 Mecz Piłki Nożnej - B Klasa
OKS Janowo Rumia - Pomorzanin Gdynia
Boisko MOSiR
ul.Gdyńska
23 09:30 - 13:00 XV Mistrzostwa Rumi w Lekkiej Atletyce dla Dzieci z Klas Intergracyjnych Boisko Wielofunkcyjne
ul.Bukowa
25 09:00 - 10:30 Rumia Biega - Biegaj Razem z Nami Boisko Boczne/Promenada
ul.Mickiewicza/Starowiejska
25 12:00 - 18:00 I Festiwal Gimnastyczno-Taneczny o Puchar Burmistrza Rumi "GYM & FUN 2019
(Organizator:Szkółka Gimnastyczna GYM &FUN Joanna Wilk)
Hala MOSiR
ul.Mickiewicza 49
26 17:00 - 19:00 Mecz Piłki Nożnej - IV Liga
MKS Orkan Rumia - Bytovia II Bytów
Boisko MOSiR
ul.Gdyńska
31 - 01 18:00 - 13:00 Piekło Północy
(Organizator:Stowarzyszenie Ultra Way)
Starty: SP 7 Rumia
u. Batorego 29

Drukuj