Wybierz język:

Liczba odwiedzin: 3082960

Dziś jest: 17 listopad 2018

Kalendarz imprez

listopad 2018

Data Godzina Nazwa imprezy Miejsce
03 08:00 - 14:00 XXXIV Bieg Pokoju "Polana przy Zochlinie"
ul. Jana III Sobieskiego 84A (Rumia)
03 10:00 - 22:00 Ogólnopolski Turniej Tańca Hip-Hop - EAT YOUR FEET #7 Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
03 11:00 - 12:30 Mecz Piłki Nożnej
Junior C2
MKS ORKAN Rumia - Bałtyk Gdynia AP
Boisko Wielofunkcyjne
ul.Bukowa
03 11:00 - 13:00 Mecz Piłki Nożnej
Liga Wojewódzka
Junior A
MKS ORKAN Rumia - WKS Gryf Wejherowo
Boisko MOSiR
ul. Gdyńska
03 13:00 - 14:30 Mecz Piłki Nożnej
Junior D2
MKS ORKAN Rumia - Ejsmond Club
Boisko Wielofunkcyjne
ul.Bukowa
04 08:30 - 15:00 IV Memoriał im.Jerzego Zienkiewicza w Tenisie Stołowym Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
05 09:00 - 14:00 Powiatowe Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
06 09:00 - 14:00 Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
09 09:00 - 14:00 Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju Chłopców Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
10 11:00 - 12:30 Mecz Piłki Nożnej
Junior D1
MKS ORKAN Rumia - Kaszubia Starzyno
Boisko Wielofunkcyjne
ul.Bukowa
11 16:00 - 17:00 Koncert Pieśni Patriotycznych
(wstęp wolny)
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
14 09:00 - 14:00 Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Futsalu Chłopców i Dziewcząt Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
17 09:00 - 23:00 Złoty Tur World Cup - XV Puchar Świata w Siłowaniu na Ręce - dzień I Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
17 11:00 - 12:30 Mecz Piłki Nożnej
Junior D2
MKS ORKAN Rumia - Gedania III Gdańsk
Boisko Wielofunkcyjne
ul.Bukowa
18 09:00 - 23:00 Złoty Tur World Cup - XV Puchar Świata w Siłowaniu na Ręce - dzień II Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
19 09:00 - 18:00 Puchar Świata w Armwrestlingu Osób Niepełnosprawnych - dzień I Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
20 09:00 - 18:00 Puchar Świata w Armwrestlingu Osób Niepełnosprawnych - dzień II Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
24 09:30 - 19:30 Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Seniorek w Gimnastyce Artystycznej - I dzień Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49
25 09:30 - 14:30 Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Seniorek w Gimnastyce Artystycznej - II dzień Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Mickiewicza 49

Drukuj