Akcja Zima 2020 - podsumowanie

2020-01-27 boisko

Tegoroczną Akcję Zima można zaliczyć do udanych. MOSiR Rumia przygotował zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystkie atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem.

 

Choć zimowa aura zdecydowanie nie dopisała, uczniowie z naszego miasta z pewnością nie mogli narzekać na nudę podczas tegorocznych ferii. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnił rozmaite aktywności takie, jak: zimowa nauka pływania (pływalnia kryta przy ul. Rodziewiczówny 8), godziny otwarte na Orliku (boisko przy ul. Świętopełka 24) i zajęcia z tenisa stołowego (antresola hali widowiskowo-sportowej).

Na pływanie zdecydowało się 173 dzieci, z Orlika skorzystało 160 chętnych, zaś ok. 40 osób wybrało tenis stołowy (przy czym w tym ostatnim przypadku dzieciom chętnie towarzyszyli rodzice, którzy także zaangażowali się w grę).

- Jak co roku, pływanie cieszy się największą i wciąż niesłabnącą popularnością - mówi Jolanta Król, dyrektor MOSiR Rumia. - Zwłaszcza, że nauka odbywa się na dwóch poziomach: dla początkujących i tych, którzy posiadają już pewne umiejętności w tym zakresie.

Nadchodzące imprezy