powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zmień kontrast

AKCJA ZIMA 2023 – PODSUMOWANIE

2023-02-02
AKCJA ZIMA 2023 – PODSUMOWANIE

W czasie ferii zimowych w MOSiR Rumia dzieci i młodzież z rumskich szkół uczyły się gry w tenisa stołowego. Zajęcia prowadzone były w poniedziałki, środy i piątki na antresoli hali widowiskowo-sportowej. Łącznie wzięło w nich udział 135 osób. Doskonalenie umiejętności polegało głównie na ćwiczeniach, dobranych w zależności od poziomu zaawansowania uczestników. Na koniec każdych zajęć drobnymi upominkami nagradzano dzieci, które wyróżniały się szczególną aktywnością. Na zakończenie akcji rozdane zostały nagrody specjalne - wejściówki do JumpCity.

Uwieńczeniem AKCJI ZIMA 2023 był Zimowy Turniej Tenisa Stołowego w dniach 17, 19, 24 i 26 stycznia. Łącznie wzięło w nim udział 82 młodych miłośników tej dyscypliny sportu. Zwycięzcy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

Drugą zimową atrakcją były godziny otwarte Boiska ORLIK 2012, przy ul. Świętopełka 24. Obiekt był dostępny dla dzieci i młodzieży w dni powszednie od 16 do 27 lutego włącznie. Pod okiem opiekuna uczniowie mogli aktywnie spędzić czas wolny. Łącznie z tej możliwości skorzystało 171 osób.

Nadchodzące imprezy