Wyniki XI Rumskiej Gali Sportu

2020-02-14 boisko

Nagrody i wyróżnienia Burmistrza Rumi za osiągnięcie wyników sportowych we współzawodnictwie sportowym:
 
Badminton
Antonina Wnuk

Biegi na orientację
1. Marta Żurek
2. Grzegorz Żurek
3. Bartłomiej Ogdowski
4. Robert Niewiedziała
5. Natalia Dawidowska
6. Zofia Melzer
7. Oliwia Kreft
8. Kornelia Nowicka-Bielecka
9. Aleksandra Bielecka
10. Michał Bielecki

Karate
1. Małgorzata Kirszling
2. Krzysztof Małachowski
3. Bartosz Żywicki
4. Wiktoria Ehrlich
5. Wiktoria Nowak

Lekkoatletyka
1. Martyna Karwowska
2. Anna Ławrukajtis
3. Olga Robaszkiewicz
4. Nina Piesik

Łyżwiarstwo
Karolina Szymańska

Piłka siatkowa
1. Julia Trościanko
2. Paulina Damaske
3. Weronika Konefke
4. Kamila Żak
5. Kamila Bryła
6. Robert Sawicki

Pływanie i Triathlon
1. Wiktor Trylski
2. Kamil Damentka
3. Michał Jarliński
4. Wincenty Markowski
5. Karolina Szalast
6. Piotr Netter
7. Mykola Maistruk

Taniec
1. Aurelia Skowrońska
2. Kornelia Reglińska
3. Agnieszka Ligier
4. Oliwia Kościelska
5. Zuzanna Ryduchowska
6. Małgorzata Osiowy
7. Julia Rendaszka
8. Małgorzata Gierczak
9. Wiktoria Wieleba
10. Maja Lewandowska
11. Izabela Masacz
12. Daria Styn
13. Dominika Pstrągowska
14. Małgorzata Masacz

Taniec sportowy i towarzyski
1. Wiwien Turczak
2. Wojciech Wiśniewski
3. Magdalena Wójtowska
4. Marcin Wójtowski

Tenis ziemny
Julia Daszkiewicz
 
Wyniki 26-go konkursu „Na Najlepszego Sportowca i Trenera Rumi Roku 2019” (14 kategorii):
 
I. Sponsor roku:
1. Baltic United Sp. k. Andrzej Trylski – sponsor UKS Tri-Team Rumia
2. Euro Styl S.A. – sponsor MKS Orkan Rumia (sponsoruje też Rugby Club Arka Rumia)
3. Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. – sponsor APS Rumia
4. Bielik Usługi Pralnicze Rafał Zdunowski – sponsor Rugby Club Arki Rumia
5. Tambud Sp. z o.o. – sponsor TKS Creative Dance Rumia
6. Corleonis Sp. z o.o. S.K.A. – sponsor Fundacji For Dream
7. Inpro S.A. – sponsor ATS Rumia
8. Hydro-System Maciej Trzmielewski – sponsor RKS Rumia
9. Enerpol Sp. z o.o. Krzysztof Duliasz – sponsor OKS Janowo Rumia
10. Toyota Walder – sponsor MOSiR Rumia
11. Bob-Rollo Sp. z o.o. – sponsor MOSiR Rumia
12. Decathlon Rumia – sponsor MOSiR Rumia

II. Całokształt działalności na rzecz środowiska sportowego:
1. Jarosław Mamrot
2. Benedykt Król

III. Sportowo-artystyczna promocja miasta na arenie międzynarodowej:
Fundacja For Dream za organizację Mistrzostw Świata IFA w Siłowaniu na Ręce oraz Puchar Świata Zawodowców – Złoty Tur World Cup Rumia 2019

IV. Sportowe Wydarzenie Roku:
Taneczny Klub Sportowy Creative Dance Rumia za organizację Mistrzostw Polski Federacji Tańca Sportowego w 10 Tańcach

V. Najlepiej zapowiadający się sportowiec młodego pokolenia:
1. Kacper Wilk
2. Maja Skiba
3. Antonina Dumańska
4. Radosław Kryś
5. Damian Dzięcielski
6. Daria Styn
7. Antoni Gowiński
8. Małgorzata Porzycz
9. Małgorzata Kirszling
10. Karolina Białk

VI. Młodzieżowa Drużyna Roku:
Szkolna drużyna unihokeja chłopców Podstawowej Ekologicznej Szkoły Społecznej w Rumi

VII. Seniorska Drużyna Roku:
Kamix ATS MT Rumia

VIII. Sportowa Osobowość Roku:
1. Andrzej Rybiński
2. Piotr Biankowski

IX. Wyróżnienie specjalne za awans do A klasy piłki nożnej:
OKS Janowo Rumia

X. Najlepsza szkoła w Rumi we współzawodnictwie dzieci województwa pomorskiego w roku 2018/2019
Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
XI. Najlepsza szkoła w Rumi we współzawodnictwie młodzieży szkolnej województwa pomorskiego w roku 2018/2019
Zespół Szkół Salezjańskich w Rumi
XII. Najlepsza szkoła w Rumi we współzawodnictwie szkół ponadpodstawowych województwa pomorskiego w roku 2018/2019
Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumi

XIII. Najlepszy Trener Rumi Roku 2019
Paweł Nowak i Konrad Chromiński

XIV. Najlepszy Sportowiec Rumi Roku 2019
Paulina Damaske


Pliki do pobrania:
- Regulamin konkursu


Nadchodzące imprezy